تبلیغات
آموزش - قابلیت جدید سرویس ایمیل گوگل (جیمیل)

همان‌طور كه می‌دانید سرویس ایمیل گوگل (جیمیل)، در بخش ارسال ایمیل خود تغییراتی داده است. این تغییر موجب می‌شود تا هنگام ارسال ایمیل جدید، پنجره ارسال ایمیل در همان صفحه باز شود كه این پنجره، بخشی از سمت راست صفحه را اشغال می‌كند.

پنجره ارسال ایمیل در این حالت كمی كوچك است و امكان تغییر اندازه آن نیز وجود ندارد. این قابلیت جدید گوگل برای بسیاری از كاربران دردسرساز شده است. این دسته از كاربران استفاده از پنجره ارسال ایمیل در اندازه بزرگ‌تر و به‌صورت مجزا را به نوع جدید آن ترجیح می‌دهند. چنانچه شما هم جزو این كاربران هستید و می‌خواهید هنگام كلیك روی گزینه Compose برای ارسال ایمیل‌ جدید، پنجره‌ای در صفحه مجزا و با اندازه بزرگ‌تر و دارای قابلیت تغییر اندازه را در اختیار داشته باشید، می‌توانید هنگام كلیك روی گزینه Compose، كلید Shift را از روی صفحه‌كلید فشار دهید.

با استفاده از این ترفند ساده، پنجره ارسال ایمیل جدید در صفحه‌ای جداگانه و با قابلیت تغییر اندازه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین می‌توانید از كلیدهای میانبر Shift + C نیز برای این كار كمك بگیرید.

توجه: كلیدهای میان‌بر Shift + R برای باز شدن پنجره پاسخ سریع در صفحه جدید و كلید Shift + F به منظور نمایش پنجره هدایت ایمیل به دیگران در صفحه جدید، كاربرد دارد.
طبقه بندی: ایمیل،

تاریخ : جمعه 27 اردیبهشت 1392 | 02:15 ب.ظ | نویسنده : علیرضا میرزاخواه | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.