تبلیغات
آموزش - تعمیر و اصلاح فایل‌های معیوب با فرمت PST
بسیاری از كاربران برای مدیریت ارسال و دریافت ایمیل‌های خود از نرم‌افزار اوت‌لوك استفاده می‌كنند. همان‌طور كه می‌دانید استفاده از این نرم‌افزار بسیار ساده است و همین روش كار ساده موجب شده تا روز‌به‌روز به كاربران آن اضافه شود. راحتی كار با این نرم‌افزار به گونه‌ای است كه برخی كاربران چند سال متوالی فقط از این برنامه استفاده كنند و برای حفظ اطلاعات صندوق‌های پستی خود از قابلیت پشتیبان‌گیری در این نرم‌افزار كمك بگیرند. چنانچه شما هم از این برنامه استفاده می‌كنید و قصد جابه‌جا كردن اطلاعات ذخیره شده در آن را دارید مطمئنا متوجه شده‌اید كه اطلاعات ذخیره شده در این نرم‌افزار در فایلی با فرمت PST ذخیره می‌شود. هر فایل PST نشان دهنده یك صندوق پستی الكترونیك بوده كه اطلاعات مختلفی را در خود جای داده است.

گاهی اوقات به‌دلایل مختلف اعم از آلودگی رایانه به ویروس، خاموش شدن ناگهانی رایانه، بسته‌شدن ناگهانی نرم‌افزار اوت‌لوك، بروز خطا در سیستم‌عامل و... این فایل‌های دربردارنده اطلاعات صندوق‌های پستی با اشكالاتی مواجه می‌شوند كه نتیجه آن دسترسی نداشتن نرم‌افزار اوت‌لوك به این اطلاعات است! بروز این شرایط برای همه كاربران ناراحت‌كننده است اما كاربرانی كه ایمیل‌ها و دیگر اطلاعات سال‌های مختلف را فقط در این فایل‌ها ذخیره كرده‌اند در صورت بروز این شرایط با فاجعه‌ای مواجه می‌شوند!

این هفته قصد داریم برای حل این مشكل راهكاری مناسب و منحصر‌به‌فرد به شما ارائه كنیم.

نرم‌افزار Stellar Phoenix Outlook PST Repair به‌صورت كاملا اختصاصی برای تعمیر و اصلاح فایل‌های معیوب با فرمت PST طراحی شده است. این نرم‌افزار می‌تواند در مدت زمانی كوتاه، فایل‌های PST شما را كه به هر دلیلی دسترسی به آنها امكان‌پذیر نیست، اصلاح كرده و اطلاعات ذخیره شده در آنها را استخراج كند.

بازیابی صندوق پستی

بازیابی صندوق‌های پستی و فایل‌های پیوست، فهرست مخاطبان، یاد‌داشت‌ها، اطلاعات تقویم و... از جمله اطلاعاتی است كه توسط نرم‌افزار فوق از فایل‌های معیوب و صدمه‌دیده PST بازیابی می‌شود.

بازیابی ایمیل‌های حذف شده

اگر ایمیلی به اشتباه حذف شد، می‌توانید از پوشه ایمیل‌های حذف شده نسبت به بازیابی آن اقدام كنید؛ اما اگر همین ایمیل را از پوشه ایمیل‌های حذف شده هم پاك كرده باشید، تنها راه‌حل برای دسترسی مجدد به آن ایمیل استفاده از نرم‌افزار Stellar Phoenix PST Recovery است.

این نرم‌افزار به آسانی ایمیل‌هایی را كه اشتباهی یا اتفاقی از صندوق پستی شما حذف شده‌اند و در پوشه ایمیل‌های حذف شده نیز وجود ندارند، بازیابی می‌كند.

بازیابی از رمزنگاری‌ها

یكی دیگر از امكانات فوق‌العاده در این نرم‌افزار، پشتیبانی از قابلیت بازیابی اطلاعات از فایل‌های PST حفاظت شده توسط رمزعبور است. با این نرم‌افزار می‌توانید اطلاعات ذخیره شده در این فایل‌ها را نیز بازیابی كنید.

بازیابی انتخابی

اگر از میان هزاران ایمیل از دست رفته فقط به سه یا چهارتای آنها نیاز دارید، می‌توانید از قابلیت‌های حرفه‌ای نرم‌افزار كمك بگیرید. به كمك ابزارهای طراحی شده در این نرم‌افزار، میان هزاران ایمیل بازیابی شده می‌توانید براحتی ایمیل مورد نظر خود را جستجو و نسبت به ذخیره آن اقدام كنید. جستجوی ایمیل‌ها برحسب كلمات كلیدی یا اعمال فیلتر برحسب فرستنده، گیرنده، موضوع یا تاریخ از جمله امكانات این بخش به‌شمار می‌رود.

پشتیبانی از صندوق‌های بزرگ

همان‌طور كه گفتیم ممكن است كاربران برای سال‌های متوالی از نرم‌افزار اوت‌لوك استفاده كرده‌ باشند و استفاده طولانی مدت از این برنامه موجب شده باشد تا حجم فایل PST مربوط به صندوق پستی آنها بیش از دو گیگابایت نیز افزایش یافته باشد. خوشبختانه چنانچه برای این فایل‌ها نیز مشكلی به‌وجود آید و دسترسی به اطلاعات آن غیرممكن باشد، باز هم می‌توانید از Stellar Phoenix PST Recovery كمك بگیرید؛ چرا كه این نرم‌افزار از فایل‌های PST با حجم بیش از دو گیگابایت نیز پشتیبانی می‌كند.

چنانچه به استفاده از این نرم‌افزار علاقه دارید، می‌توانید نسخه رایگان آن را با قابلیت استفاده به‌صورت محدود (فایل‌های بازیابی شده نمایش داده می‌شوند، اما امكان ذخیره آنها روی هارد‌دیسك غیرفعال است) از لینك زیر دانلود كنید:

http:‌/‌‌/‌download.stellarinfo.com‌/‌stellar‌/‌StellarPhoenixOutlookPSTRepair.exe
طبقه بندی: مطالب آموزشی، معرفی نرم افزار رایانه، ایمیل،
برچسب ها: تعمیر و اصلاح فایل‌های معیوب با فرمت PST،

تاریخ : جمعه 3 خرداد 1392 | 02:44 ب.ظ | نویسنده : علیرضا میرزاخواه | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.