تبلیغات
آموزش - اشتراك‌گذاری و مدیریت

نقاط اشتراك‌گذاری شده یا همان Share point‌ها پوشه‌هایی از هارد‌دیسك بوده كه توسط كاربران دیگر از راه دور قابل دسترسی است و بین كاربران به اشتراك گذاشته شده‌اند. ایجاد این نقاط اشتراك‌گذاری و مدیریت كامل روی آنها وقتی ساده است كه از نرم‌افزار Swift Share كمك بگیرید.

 با استفاده از Swift Share می‌توانید نقاط اشتراك در سیستم‌عامل مك را به هر پوشه‌ای كه بخواهید تغییر دهید و تنظیمات مختلفی را نیز برای كنترل دسترسی به این نقاط مشخص كنید. به‌عنوان مثال شما می‌توانید به‌جای اشتراك‌گذاری تمام محتوای ذخیره شده در پوشه Home، پوشه‌های دیگر را در اختیار كاربران قرار دهید. همچنین می‌توانید با ایجاد گروه‌های كاربری و تعیین محدودیت‌های دسترسی برای هریك از كاربران، استفاده از پوشه‌های خاصی را به آنها اختصاص دهید. برای مثال شما می‌توانید با تعریف گروه بازی و اختصاص برخی كاربران به این گروه، دسترسی به پوشه Game را برای این دسته از كاربران فعال كنید در‌ صورتی كه گروه نرم‌افزار می‌تواند علاوه بر دسترسی به پوشه Game به پوشه Software نیز دسترسی داشته باشد.

ایجاد و حذف نقاط اشتراك، اختصاص نام‌های مختلف برای نقاط اشتراك در ویندوز ـ مك و FTP، پشتیبانی از 30 تنظیم مختلف اشتراك‌گذاری فایل در ویندوز و 50 تنظیم مختلف اشتراك‌گذاری فایل در مك از جمله امكانات قابل ذكر در این نرم‌افزار به‌شمار می‌رود.

این نرم‌افزار با حجمی كمتر از ده مگابایت از لینك زیر قابل دانلود است:

http:‌/‌‌/‌www.koingosoftware.com‌/‌downloads‌/‌macintosh‌/‌swift_share.dmg
طبقه بندی: معرفی نرم افزار رایانه،

تاریخ : جمعه 3 خرداد 1392 | 09:01 ب.ظ | نویسنده : علیرضا میرزاخواه | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.