تبلیغات
آموزش - رد تماس
گر سیستم عامل موبایل شما ویندوز فون 8 است و در حال انجام کاری که قادر به پاسخگویی به تماس‌های دریافتی نیستید، تلفنتان زنگ خورد می‌توانید براحتی تماس دریافتی را رد کرده و با یک پیام کوتاه، فرد تماس‌گیرنده را از دلیل رد تماس آگاه سازید.

پیام‌هایی همچون در جلسه هستم، در حال رانندگی، بعدا تماس می‌گیرم، از جمله پیام‌های عمومی است که در سیستم‌های عامل تلفن‌های همراه مورد استفاده قرار می‌گیرند. چنانچه شما هم از تلفن همراه مجهز به سیستم‌عامل ویندوز فون 8 استفاده می‌کنید و می‌خواهید این پیام‌ها را به پیام‌های دلخواه خودتان تغییر دهید، می‌توانید به روش زیر عمل کنید:

1ـ در صفحه کاشی‌ شکل، انگشت خود را به سمت چپ کشیده تا فهرست برنامه‌ها برای شما نمایش داده شود.

2ـ روی نرم‌افزار Phone فشار دهید.

3ـ وقتی این برنامه اجرا شد از بالا، سمت راست صفحه روی علامتی که به‌صورت سه نقطه در کنار یکدیگر است، فشار دهید تا منوی نرم‌افزار نمایش داده شود.

4ـ از منوی به‌نمایش درآمده روی settings فشار داده و در صفحه تنظیمات گزینه edit replies را انتخاب کنید.

5 ـ در این مرحله فهرستی از متون پیش‌فرض برای رد تماس‌ها برای شما به‌نمایش درخواهد آمد. شما می‌توانید برای تغییر در هریک از این متن‌ها روی آنها یک بار فشار داده و پس از ورود به حالت ویرایش متن، متن دلخواه خود را تایپ کنید.

6 ـ پس از تایپ متن دلخواه می‌توانید با فشار گزینه back روی تلفن همراه، نسبت به پنهان کردن صفحه‌کلید و ذخیره تغییرات اقدام کنید.

7ـ از این پس هرگاه بخواهید تماس‌های دریافتی خود را با پیام‌های مشخص شده رد کنید، می‌توانید پس از انتخاب گزینه رد تماس با یک پیام (reject with message) هنگام دریافت تماس، متن موردنظرتان را فشار داده و آن را برای تماس گیرنده ارسال کنید.
طبقه بندی: مطالب آموزشی، تلفن همراه، ویندوز،

تاریخ : جمعه 14 تیر 1392 | 11:34 ب.ظ | نویسنده : علیرضا میرزاخواه | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.