تبلیغات
آموزش - پاکسازی تاریخچه مرورگر کروم در سیستم‌عامل اندروید

یکی از مشکلاتی که کاربران سیستم‌عامل اندروید هنگام استفاده از نرم‌افزار کروم با آن مواجه بودند، چگونگی پاکسازی تاریخچه مرورگر بود. برای این کار کاربران باید عبارت chrome:‌/‌‌/‌history را حفظ کرده یا آن را به بوک‌مارک‌های خود اضافه می‌کردند و از آن طریق می‌توانستند تاریخچه مرورگر را پاک کنند. این مشکل بتازگی در نسخه جدید کروم در سیستم‌عامل اندروید رفع شده و کاربران می‌توانند براحتی عملیات پاکسازی تاریخچه مرورگر را انجام دهند. چنانچه از کروم در سیستم‌عامل اندروید استفاده می‌کنید و قصد دارید با این روش آشنا شوید، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

1ـ پس از اجرای نرم‌افزار کروم، کلید منو را از تلفن همراه یا تبلت اندرویدی خود فشار داده و گزینه History را فشار دهید.

2ـ در این مرحله پنجره‌ای شامل فهرست سایت‌های ذخیره شده در حافظه مرورگر برای شما به‌نمایش درمی‌آید. شما می‌توانید با فشار آیکون X مقابل هر سایت، آن را از فهرست تاریخچه مرورگر حذف کنید.

3ـ برای پاکسازی کامل تاریخچه مرورگر نیز می‌توانید گزینه Clear browsing data را انتخاب کنید. با فشار روی این گزینه و انتخاب هریک از گزینه‌های پاکسازی تاریخچه وبگردی، پاکسازی Cache، پاکسازی کوکی‌ها و اطلاعات سایت‌ها، پاکسازی رمزعبورهای ذخیره شده و پاکسازی اطلاعات ورود خودکار، می‌توانید نسبت به پاکسازی گزینه‌های موردنظرتان اقدام کنید.
طبقه بندی: اندروید، مطالب آموزشی، مرورگر،

تاریخ : جمعه 11 مرداد 1392 | 10:17 ب.ظ | نویسنده : علیرضا میرزاخواه | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.