تبلیغات
آموزش - غیرفعال کردن جستجوی آنلاین در ویندوز 1‌/‌8

قابلیت جستجو در تمام نسخه‌های ویندوز موجود بوده و در ویندوز 8 نیز این قابلیت همچنان در اختیار کاربران قرار دارد. یکی از تفاوت‌های این قابلیت در ویندوز 8 با دیگر نسخه‌های ویندوز در این است که در حالت پیش‌فرض شما نمی‌توانید فقط در هارد‌دیسک رایانه به جستجو بپردازید و در صورتی‌که عبارتی را برای جستجو وارد کنید، آن عبارت در موتور جستجوی بینگ نیز به‌صورت آنلاین جستجو می‌شود.

اگر دوست دارید جستجوی آنلاین در ویندوز 1‌/‌8 را غیرفعال کنید و عملیات جستجو به اطلاعات ذخیره شده در هارد‌دیسک رایانه شما محدود شود، مراحل زیر را دنبال کنید:

1ـ نشان‌گر ماوس را به پایین ـ سمت راست صفحه حرکت داده و منتظر بمانید تا نوار Charm نمایش داده شود. (برای دسترسی به این نوار می‌توانید از کلیدهای Win key + C نیز کمک بگیرید) سپس گزینه Settings را از این بخش کلیک کنید.

2ـ از پنل به‌نمایش درآمده روی Change PC settings کلیک کنید.

3ـ در صفحه تنظیمات، به بخش Search & apps مراجعه کرده و روی Search کلیک کنید.

4ـ در این مرحله برای غیرفعال کردن جستجو توسط بینگ، ‌باید گزینه‌های موجود در بخشUse Bing to search online را از حالت On به حالت Off تغییر دهید.

5ـ در پایان با بستن صفحه تنظیمات، تغییرات به‌طور خودکار ذخیره شده و می‌توانید به آسانی به جستجو در اطلاعات ذخیره شده روی هارد‌دیسک بپردازید.
طبقه بندی: ویندوز،

تاریخ : جمعه 25 مرداد 1392 | 05:26 ب.ظ | نویسنده : علیرضا میرزاخواه | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.