تبلیغات
آموزش - دانلود فیلم ازسایت یوتیوب

روش‌های مختلفی برای دانلود فیلم‌ و سایت‌های پخش آنلاین فیلم وجود دارد. شما می‌توانید از نرم‌افزارهای مدیریت دانلود همچون Internet Download Manager کمک بگیرید. این نرم‌افزار به‌طور خودکار فیلم‌های پخش شده از سرویس‌های آنلاین پخش فیلم را شناسایی کرده و گزینه‌های مربوط برای دانلود فیلم یا موزیک‌های درحال پخش به‌صورت آنلاین را در اختیار شما قرار می‌دهد. (شرح کامل روش استفاده از این نرم‌افزار را در شماره‌های آینده کلیک چاپ خواهیم کرد.)

همچنین می‌توانید با طی مراحل زیر، از نرم‌افزار Wondershare Free YouTube Downloader کمک بگیرید:

1ـ ابتدا با مراجعه به لینک زیر، نسخه‌ای از نرم‌افزار را متناسب با سیستم‌عامل رایانه خود دانلود کنید:

Windows: http://download.wondershare.com/free-youtube-downloader_full384.exe

Mac: http://download.wondershare.com/mac-free-youtube-downloader_full566.dmg

2ـ پس از نصب و اجرای این نرم‌افزار به دو روش مختلف می‌توانید ویدئوهای موردنظرتان را از سرویس‌های پخش آنلاین ویدئو (در نسخه رایگان این قابلیت مسدود شده است) دانلود کنید.

روش اول: نرم‌افزار فوق از مرورگرهای اینترنت‌اکسپلورر، فایرفاکس و کروم پشتیبانی می‌کند. در چنین شرایطی شما می‌توانید توسط هریک از این مرورگرها به سایت یوتیوب مراجعه کرده و چنانچه دقت کنید هنگام پخش هریک از ویدئوهای این سایت، نرم‌افزار فوق به‌طور خودکار ویدئو را شناسایی کرده و گزینه‌ای را با عنوان Download برای دانلود ویدئوی درحال پخش در اختیار شما قرار می‌دهد.

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به بخش Online Video در نرم‌افزار، از مرورگر داخلی برنامه کمک گرفته و ضمن مراجعه به سایت مورد نظر، نسبت به دانلود ویدئوهای درحال پخش اقدام کنید.

روش دوم: شما می‌توانید دانلود ویدئوها را به‌صورت غیرمستقیم نیز به انجام برسانید. برای این کار ‌باید آدرس ویدئوی درحال پخش را از نوار آدرس مرورگر کپی کرده و پس از آن روی گزینه Paste URL در نرم‌افزار فوق کلیک کنید. با انجام این کار لینک ویدئو توسط نرم‌افزار شناسایی شده و دانلود ویدئو آغاز می‌شود.

توجه: برای اعمال تغییرات در تنظیمات نرم‌افزار همچون تغییر محل ذخیره‌سازی ویدئوهای دانلودی روی هارد‌دیسک ‌باید روی آیکون کوچکی که سمت چپ آیکون کمینه (Minimize) وجود دارد کلیک کرده و از منوی به‌نمایش درآمده گزینه Preferences را کلیک کنید.
طبقه بندی: مطالب آموزشی،

تاریخ : جمعه 1 شهریور 1392 | 10:01 ب.ظ | نویسنده : علیرضا میرزاخواه | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.